Клієнти

news

Моршинський завод мінеральних вод «Оскар»


Природна мінеральна вода Моршинська походить з екологічно чистого регіону Прикарпаття. Моршинська долина, розташована на східному схилі Карпатського хребта і оточена з усіх боків лісами, належить до територій Карпатського заповідника. Тут ніколи не було великих підприємств, що могли б негативно вплинути на екологічну ситуацію довкола. А в Моршині немає навіть АЗС, тому мандрівники мають заздалегідь попіклуватися про пальне для своєї автівки.

news

Миргородський завод мінеральних вод


Компанія IDS Borjomi Ukraine - провідний національний виробник, експерт з питань якості природних мінеральних вод завдяки продукції, яка видобувається в заповідних, екологічно-чистих регіонах України та є еталоном якості за найвищими міжнародними стандартами. Компанія входить до складу міжнародної компанії IDS Borjomi International. Сьогодні IDS Borjomi Ukraine виробляє та пропонує споживачу збалансований портфель популярних природних мінеральних вод («Миргородська», «Моршинська», «Трускавецька», «Старий Миргород», «Сорочинська», «Аляска», «AquaLife»), а також є ексклюзивним імпортером легендарної грузинської мінеральної води «Боржомі» в Україні.

news

Перша приватна броварня «для людей - як для себе»


«Перша приватна броварня» була створена в 2004 році родиною Андрія Миколайовича Мацоли і залишалася виключно сімейним бізнесом до січня 2012 року. У 2012 році відбулося злиття компанії з ПБК «Радомишль», який належав міжнародній групі OASIS CIS, що спеціалізується на виробництві пива та безалкогольних напоїв у 6 країнах. 30% акцій OASIS CIS належать Європейському Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) i німецькому пивному концерну Oettinger. Контрольним пакетом OASIS CIS володіють 4 керуючих партнера компанії – громадяни США, Ізраїлю, Великобританії та Росії. У результаті злиття «Перша приватна броварня» сьогодні здійснює управління 2-ма пивзаводами – у Львові та в Радомишлі сумарною потужністю 2,3 млн гл пива в рік. Найбільшим акціонером компанії та її СЕО є українець Андрій Мацола, другий за величиною пакет належить ЄБРР. Решта акцій розподілені між концерном Oettinger і керуючими партнерами групи OASIS.

news

ТОВ «Карпатські мінеральні води»


Компанія «Карпатські мінеральні води» є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв вже більше ніж 15 років. 20 серпня 1996 року розпочав роботу цех по розливу напоїв, який в червні 2002 року було реорганізовано у завод по виробництву мінеральної води і безалкогольних напоїв «Карпатські мінеральні води».

news

Корпорація «Українські мінеральні води»


Корпорація «Українські мінеральні води» - найбільша національна торговельна компанія, один з лідерів з продажу мінеральних лікувально - столових вод на українському ринку, - працює з 1994 року.

news

ОАП “Шаяни“


news

ПрАТ Мурованокуриловецький завод мінеральної води "Регіна"


news

ПрАТ «Фірма Полтавпиво»


news

ТОВ "Плосківський завод мінеральних вод"