Сертифікати

Гарантія якості

Співпраця з нами - це запорука Вашого успіху і основа для стабільного розвитку.

Сьогодні в промисловості розвинених країн для виробництва пакувальних стрічок, канатів, а також преформ для виготовлення пляшок впроваджують поліетилентерефталат. Україна вже активно вводить цей інноваційний матеріал в ужиток і навіть реалізує його.

Наша компанія пропонує надійні ПЕТ-преформи з цієї багатофункціональної сировини. Матеріал перевірений лабораторно: протестований на герметичність, міцність і зносостійкість; відповідає санітарно-гігієнічним вимогам і нормам стандарту ISO. Варто відзначити, що поліетилентерефталат дозволяє отримувати абсолютно безпечні заготовки для виробництва тари на різнопланові рідкі продукти і нехарчові товари.

Використовуючи поліетилентерефталат, Україна формує новий рівень промислової діяльності на ринку ПЕТ-виробів. І ми намагаємося не відставати в цьому напрямку: завжди надаємо сертифікати якості на використовувану сировину, дозвільну документацію для систем менеджменту безпеки по харчовій продукції, ліцензії на право діяльності та інші документи.

Всі наші готові вироби мають сертифікати відповідності, а тому можуть бути використані для виробництва пластикових пляшок різних модифікацій!